V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Snaha homosexuálních párů o adopce rozdělila Sněmovnu
ZKLAMÁNÍ Do Sněmovny míří norma, která by měla rozšířit práva homosexuálně orientovaných osob. Novela zákona, kterou předkládá poslanec Viktor Paggio (LIDEM), by měla umožnit registrovaným partnerům stejného pohlaví osvojit si dítě... celý článek zde...


Právě proto že tato úprava má význam pro reálný život i když jen pro pár lidí, je z podivem jaké kapacity proti němu brojí tradičním argumentem za záchranu rodiny. Mám jako bratr dát do výchovy státu dítě své zemřelé setry, které mě dobře zná a vyrůstalo vedle mě, jen proto, že někdo v zákoně o registrovaném partnerství zakázal takový vztah. Ano ještě je jedna rada je - partnerství zrušit. Otázka pak zní, ten záznam na úřadu se znakem partnerství ano nebo ne je tím důvodem pro který jsem vhodný nebo nevhodný pro tento případ k tomu abych například takové dítě mohl adoptovat? Jako rodinný příslušník (té rodiny jež je tak mnohými homobijci „ochraňovaná“) a může poskytnout zázemí, lásku a také ekonomický základ dalšímu rodinnému příslušníkovi mě již dopředu vylučuje s možné adopce jako partnera jiného člověka.


Všimněte si že o dětí v péči státu tady vůbec nejde.


Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.