V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
ZAVÍRÁNÍ LESA pod ŠVÁBÁKEM 24.10.2013
LAMBDA domáci informace
čtvrtek 24.10. od 17 hodin (musíme spěchat rychle se stmívá)

POZOR Tak už je to opět tady ! Počasí ještě docela vychází tak žádné okolky. Sejdeme se rovnou na známém místě pod Švábovým hrádkem u Českých Budějovic. POZOR

Zima je před námi. Vánoce nás nutí provětrat kožíšky na pozdním sluníčku a pak vyrazit na lyže. Na akci si stačí vzít do „brašničky“ jeden či dva špekáčky (ty z masa) a krajíc chleba (ten dobře kynutý a spravedlivě pečený). Vyzkoušíme i pečené brambory a stopečku slivovice. Neberte velkou večerní, proto že jinak vůni ohně nevyvětráte ani do další akce Jihočeské Lambdy která se chystá na Mikulášské nadělení

Od 19 hodin se nacházíme v hospůdce U hada na Branišovské cca do 22 hodin. To je poslední příležitost pro opozdilce a nebo lenochy kdy se s námi mohou nejen pozdravit.

Těšíme se na tradiční setkání kluků co je bere příroda a mohou vynechat třeba balet a nebo hokej.
Vedoucími akce jsou Vašek Vítů a Roman Zíka.

Najdete nás zde


Hodnocení akce:
Zamykání lesa – úspěch, zklamání, přejedení i horor.
Vše se odehrálo během 5 hodin našeho pobytu v lese a pak v přilehlé hospůdce. Dostavilo se 21 výhradně kluků ve věku 25 – 75. Vatru zapálil Vašek s Romanem, vatru udělali opravdu krásnou. Buřty, párky, knaky všech provedení se otáčely v teple ohně a pak sytily přítomné. Zklamání vyjádřili chlapci kteří dorazili až Plané/n L. Měli představu o vybudovaném zázemí a posezení. Tak snad příště lesáci neodvezou alespoň vždy přítomné klády. Pak už na pivko do hospody, která byla jen a jen naše. Ještě že paní vrchní i majitelka v jedné osobě již zná naše zájmy i chutě. Upokojení postupně odešli ti co to měli nejdále, a nakonec uklízecí četa. Abychom se pobavili, jeden z nás přijel až z Nových Hradů, a drobnou neopatrnosti se ocitl s autem pod úrovní Branišovské. Zde patří dík všem co se účastnili vyprošťovací akce a zejména jedinému řidiči, který u nás zastavil a pomohl svým vozem našim chabým silám při vytažení uvízlého auta na cestu. Tak za půl roku opět na shledanou.
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 100% [1 Hlas]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]