V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
MIKULÁŠSKÉ NADĚLENÍ 23.11.2013 od 21h NA NEMANICKÉ v ČB
LAMBDA domáci informaceMIKULÁŠSKÉ NADĚLENÍ 23.11.2013 od 21h NA NEMANICKÉ v ČB


Pěkné ráno po probdělé noci všem odhodlaným účastníkům akce Na Nemanické. Banánová Halina s doprovodem nezklamala. V šoupané vyhrál Vašek láhev sektu, ale až když ho před sebe velkoryse pustil Standa – majitel hospody. S drobnou finanční dotací, vánočním dárkem, který vám neziskově poslala Jihočeské Lambda, jsme uspěli i finančně. Další skutečně GAY sraz jihočeských našinců bude 15. března 2014.


Banánová Halina s doprovodem 23.11.2013 bude podruhé vystupovat v Českých Budějovicích. V hodinovém programu v restauraci Na Nemanické. Bez řádného travesti show není žádná gay zábava to pravé.
Mikulášské nadělení začne od 21 h.

JEDINÁ SKUTEČNĚ GAY AKCE V JČ A V TOMTO ROCE I POSLEDNÍ
A kdo už si to počítal tak ví, že když si vezme ke vstupnému které je 60,- Kč ještě pouhých 140,- získá za 200,- vstupy i na rok 2014 jen za 50,- (4x) a také v březnu přístup k VIP stolům s občerstvením a dvěma alkodrinky. I nejhoršímu počtáři musí vyjít, že když dnes pomůže Lambdě v roce 2014 bude v plusu min 140,- Kč a zároveň jako řádný člen klubu může o jeho činnosti rozhodovat.

TĚŠÍME SE NA VEČER JAKO ZA STARÝCH ČASŮ S MLADÝMI LIDMI A DOBROU NÁLADOU

Kdo si dovede představit GAY akci bez travesti show asi nikdy nebyl v tom našem setkání. Teprve v tomto srovnání se pravý muž jeví takový jakého chceme mít.


Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 100% [2 Hlasů]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]