V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
POSLEDNÍ MOŽNOST roku 2013
LAMBDA domáci informacePOSLEDNÍ MOŽNOST – Upozornění že potvrzení pro dárce a sponzory humanitární a zdravotní činnosti klubu a projektů podporovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR nebo Magistrátem města ČB může být vydáno na odpočet daňového základu za rok 2013 jen pokud budou prostředky doručeny na náš účet ještě v tomto roce.

KONEČNĚ MÁTE MOŽNOST ROZHODNOUT, ŽE VAŠE DANĚ PODPOŘÍ GAY A LESBICKÉ HNUTÍ, KTERÉ JE TU 23 LET I PRO TEBE .Jak je snadné zrušit zákon o registrovaném partnerství vidíme třeba v Austrálii a hromada peněz také není zárukou svobody života.
...více zde...
Na potvrzení je uvedena jen identifikace organizace Jihočeská Lambda a čísla a označení podpořených projektů a Vaše identifikační údaje s potvrzenou částkou. To uvádíme jen proto, aby neměli obavu, ti jež ještě nevystoupili ze stínu osobních pochyb, a domnívají se že tento doklad bude „kazit“ účetnictví podniku nebo vaše, nějakými odkazy na sexuální orientaci.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.