V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Již 5 let znají Budějovice pojem „Gay friendly“
LAMBDA domáci informace

Již 5 let znají Budějovice pojem „Gay friendly“.
celý program Velbloud Music Bar zde ....
Již 5 let znají Budějovice pojem „Gay friendly“
V únoru roku 2009 přinesl music bar Velbloud společně s hrstkou nadšenců na českobudějovickou kulturní scénu „žhavou“ novinku - gay friendly párty Pinkout. Pinkout se pro svou jedinečnou atmosféru stal velmi důležitým zpestřením budějovického kulturního programu a je již 5. rokem hojně navštěvovanou akcí, která je svým zaměřením na jihu Čech zcela unikátní. Pinkout je navštěvován nejen GLBT menšinou, pro Pinkout je v duchu pojmu „gay friendly“ charakteristická velmi otevřená atmosféra, a tak se stal vyhledávaným útočištěm všech, kteří touží po nespoutané zábavě.

Každá z pinkoutových akcí má své vlastní téma a tak se setkáte se zastoupením většiny hudebních žánrů, nejčastěji: house, deep house, pop, funky, retro. Tyto hudební styly bývají nezřídka doplněny příslušnou dekorací, správné naladění návštěvníků zajišťuje i dress code, a tak jsme mohli být za 5 let svědky tančících upírů, hippies, kravaťáků apod. Nezřídka vystupují na Pinkoutu známí DJs z jihočeského regionu, ale i z Prahy. Svou návštěvou poctil Pinkout dokonce hudebník Disasteradio z Nového Zélandu. Pro Pinkout je v klubu Velbloud tradičně vyhrazena každá 3. středa v měsíci.

Organizačně vychází Pinkout z rukou řady nadšenců, jejichž hlavním cílem je vytvořit přátelskou a otevřenou atmosféru, ze které bude mít radost každý návštěvník bez rozdílu. Náš tým dobrovolníků tak v těchto dnech pro fanoušky ničím nespoutané zábavy chystá jedinečnou oslavu 5. narozenin Pinkoutu, která se koná zcela netradičně v pátek 14. února, pod heslem Pinkout - moje „srdcová“ záležitost. „Bude se jednat o hudební vzpomínku na všechny uplynulé roky Pinkoutu doplněnou o řadu tematických dekorací, nejen ku příležitosti svátku sv. Valentýna, ale zejména s naším maskotem růžovým zajíčkem, který se objeví i ve videu a na speciálně navržených upomínkových předmětech, jakými jsou trička, pohlednice apod. Návštěvníci se tentokrát mohou těšit i na jedinečné taneční vystoupení, které celé vzniká rovněž dobrovolně, jako vyjádření podpory Pinkoutu,“ sdělil jeden z organizátorů akce.

za Music Bar Velbloud a www.pinkout.cz Miloš Vaněček

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.