V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Březen na lambdu vlezem II
SVĚT LGBTI
... aneb proč na gay akcích jsou muži v dámském převleku ?

Jediná skutečně gay akce, kdy se ještě myslí více na návštěvníky (bez přispění sponzorů by nebyl žádný program, tedy ani vaše šedesátikoruna, byť s díkem vítána, by akci nezaplatila).

Travesti paroduje naši konkurenci sexuálního zájmu. Snad jim trochu závidíme více možnosti získat toho pravého než nabízí příroda nám. Proto tento typ umění patří od nepaměti do arzenálu všech gayů. Našinci, kteří však cítí více povinnost ke kalhotám dokážou takové projevy „slabosti“ na jevišti respektovat.

Slečna Elen je naše budějovická superstar a Angelika je hodně krásy v jednom místě z města Brna. Přijďte je povzbudit mají rády potlesk ostatně jako každý umělec.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 100% [1 Hlas]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]