V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Úprava označení klubu JL
LAMBDA domáci informaceJihočeská Lambda vstoupila do dalšího období existence a podle nového Občanského zákoníku je nyní vedena jako "spolek". Z toho vyplývá také povinnost úpravy názvu našeho dříve občanského sdružení tak abychom vyhověli zákonné úpravě.

Platný nový občanský zákoník nám ukládá upravit stanovy a také název tak aby bylo zřejmé, že se jedná o neziskové zařízení dříve tedy občanské sdružení. Nyní tedy naplňujeme označení „SPOLEK“ a podle Občanského zákoníku musí obsahovat slova „spolek“ nebo „zapsaný spolek“, postačí však zkratka „z. s.“.


Protože chceme udržet i Vaši pozornost a i když toto není to hlavní co nás drží při činnosti je vhodné abychom znali vzájemně své názory i na otázku názvu klubu.

Hlasovat je možno pro jeden název, je povoleno druhý den svůj názor změnit a dát hlas jinému názvu. Konečné slovo bude mít členské shromáždění, které bude svoláno již v září.Anketa od Vsevjednom.czZatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.