V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Zavírání lesa 16.10.
LAMBDA domáci informace
České Budějovice - Podzimní barvy listí nám připomněly termín tradičního setkání při zavírání lesa. Doporučujeme oděv vhodný do lesa kdy vám nebude vadit nějaká ta šmouha od popela nebo mastná kapička tuku z opečeného špekáčku. Také značkovou voňavku vyměníme za oder ohně a dýmu a vůni opékaného buřtíku nebo klobásky. Krajíček chleba a případně hořčice a placatou lahvinku do náprsní kapsy, to je celé co můžete potřebovat.

Sraz na tradičním místě pěší odbočky z Branišovské výpadovky na Švábův Hrádek v 16 hodiny. Pobyt u ohně do setmění a pak přesun do putyky U Hada. Vhodné pro běžně fyzicky zdatné gaye, kteří chvilku vydrží stát na vlastních, chodit po lese a doploužit se do hospody posléze pak na městskou. Nebo autem ale pak nevím čím zapít před spaním tučnou stravu? :-)


48°58'40.285"N, 14°25'26.973"E

Zde je podrobná mapa.


Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 100% [1 Hlas]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]