V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Pozvánka do klubovny
LAMBDA domáci informaceVážení přátelé a členové klubu Jihočeská Lambda.
Zveme Vás dne 21.11.2014 na druhé společné posezení do klubového prostoru, který jsme pro vás pronajali ve školicím středisku Červeného kříže v ČB na Husově třídě. 20.
Zahájení bude od 18 hodin.


Seznámíme se programem na silvestrovskou zábavu na chatě v Řetenicích. Zahájíme Evropský testovací týden od 21. do 28. listopadu 2014. Jedná se o druhý ročník celoevropské kampaně s hlavním cílem zpřístupnit bezplatné testování na HIV infekci a připomeneme si 1. prosince Světový den boje proti AIDS.


Je možné uhradit zálohu na Silvestrovskou zábavu. Zbývá ještě cca 8 míst.


Vážení přátelé a členové klubu Jihočeská Lambda.
Zveme Vás dne 21.11.2014 na druhé společné posezení do klubového prostoru, který jsme pro vás pronajali ve školicím středisku Červeného kříže v ČB na Husově třídě. 20. Vstup do vrat je označen duhovou vlaječkou a hned vlevo za jsou otevřené dveře ke vstupu.
Zahájení bude od 18 hodin.


Seznámíme se s programem na silvestrovskou zábavu na chatě v Řetenicích. Zahájíme Evropský testovací týden prevence HIV/AIDS který je vyhlášen na 21. do 28. listopadu 2014. Jedná se o druhý ročník celoevropské kampaně s hlavním cílem zpřístupnit bezplatné testování na HIV infekci a připomeneme si 1. prosince Světový den boje proti AIDS.


Je možné uhradit zálohu na Silvestrovskou zábavu. Zbývá ještě jedno místo. Mimo samotný Silvestr místo ještě máme. Myslím že ani ty ostatní dny se nebudeme nudit.

Po "oficiální části" (no prostě, když někam jdu musím se také něco dozvědět ne se jen ovínit) pak následuje volné posezení u jednoho velkého stolu. Doporučujeme vzít sebou jednu lahvinku vína či šnapsu tak na dvě osoby. Pivo či jiné nápoje lze také koupit a přinést vedle z přilehlé hospody (Svijany za 24,-Kč). Káva a čaj je u nás zdarma. Když už někdo pekl na vánoční cukroví a nepovedlo se mu tak ho může přinést také, třeba nám bude chutnat. Já budu péct zelníky (Jirka).


Vítán je každý zájemce o činnost klubu.


Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.