V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Silvestr s Lambdou na horách.
LAMBDA domáci informaceSilvestr Řetenice 2014 - pokyny pro účastníky.

Silvestr Řetenice 2014

Program základní

odjezd z ČB 29.12. v 10 hodin, oběd v obci Stachy hospůdka je na návsi, dojezd do Řetenic , výstup na autobusové zastávce , penzion Bizoní Dvůr kousek od cesty.

Jedou tři auta Mareček a Eremiáš + Roman a Vašek ,, Helmut a Tomáš + (? Miloš a Karel a Ruda),, Vlčkovi + Mira a Hanka,

Ubytování a večeře , společenská hra .

Úterý 30.12. vstávání tak bychom stihli přesun autama do Čenkovi pily (9:00 hodin) odtud busem na Antýgl. Pěšky kolem Turnerovi chaty na elektrárnu a na občerstvení (7 km)

Přesun na základnu kde začneme vařit v kotlíku venku kulajdu a na oživení se bude podávat silná krambambule. V nočních hodinách společenská hra. Autobusem přijede Milan, počká na nás na chatě.

Středa 31.12. - vyspávání a vyčkání příjezdu druhé částí účastníků, (přivezou čerstvé pečivo), Martinek + Doktor + Milan, druhé auto Míra a Jitka. Po jídle procházka na opevnění z 2.sv.války s podáváním svařeného vína u nezamrzajícího pramenu.

Po příchodu na základnu bude připraven k vydávání guláš. Dále proběhne příprava pochutin na večerní vítání nového roku 2015. Pro všechny si připravíme kaviárové chlebíčky, tatarský biftek s topinkou, předpokládám že každý si vymyslí svoje jednohubky nebo obložky jak situace a fantazie dovolí (jen bych prosil o rozumná množství). Na společný přípitek je připraven sekt. Před přípitkem pak 2x večerní překvapeníčka.


Čtvrtek 1.1. na Nový rok se podává čočka na kyselo s uzeným masem a volským okem a okurkou. Za zvuků koncertu vídeňských filharmoniků a melodie Na krásném modrém Dunaji servíruje specialista na to aby se nás držely peníze a štěstí i v roce 2015 Jirka Martínek.
Tedy znovu připomínám, citlivě nanášet potraviny, i když počasí přeje dlouhodobému ukládání = mrzne. Po vyspání kdo ihned neodjede navštíví dřevěnou rozhlednu Sedlo, večer úklid a dojedení a dopití zbytků, odjezd domů v pátek po vyspání řidičů.


Zvláštní pokyny:

Prosím Vládíka aby nabral 3 basy piva (bude k prodeji za krámskou cenu) , a domluvil se s Mírou ml. kde by je nabral.
Karla aby vzal domluvený sekt 2 ks,
Jirku Martínka - guláš, kaviár, pečivo na silvestr a druhý den, tatarský biftek,
Jirka Mareček – utopenci, vajíčka, věci na kulajdu, víno na svaření, cibule, brambory, česnek, hořčice, okurky, věci na svařáky
Doktora prosím o – slíbený sulc a o domluvu s Helmutem ,jen aby přijel k Marečkům v pondělí do těch 10 hodin a já už bych je zavedl ke klukům na nakládání

Pití, mimo pivo, pro svoji potřebu si vezměte také sebou, nic se tam nedá koupit. Kávy, čaje, mléko, nealko aj. co kdo má rád.

Přezůvky a domácí oblečení na pokoje. Zimní bundy na ven, pevnější boty na pohyb po loukách a polních cestách.

Kdo má sklenku na stopce na přípitek přibalte si ji, ale jen takovou co vám nebude chybět doma v sadě když se náhodou nevrátí.

PF 2015
Jirka Mareček a Karel Veselý


dotazy - prozvoňte 736173325 , jihoceska.lambda@volny.cz

PS: pište změny a opravy ať něco nezapomenemeZatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.