V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Gay zábava i osvěta v ČB
LAMBDA domáci informace
Veřejné setkání jihočeských gayů, leseb a zejména členů Jihočeské Lambdy v roce 2015 uskuteční 6 x (termíny a čas uvedeny níže). Od 18 do 19 hodin probíhá pracovní zasedání vedení klubu a poradna nejen pro HIV/AIDS. Od 19 hodin pak běží volná zábava u kávy , vína či piva. Je možné si svoje nápoje přinést nebo nakoupit v přilehlé hospůdce (např. Svijany za 24 Kč). Hlavním tématem našich jednání v tomto roce bude připomenutí 25-ti let života klubu a ocenění všech co k chodu ale i třeba členstvím přispěli k zachování našeho jihočeského LGBTI fenoménu. Začlenění našich činností do proudu akcí připravovaných při příležitosti oslav 750-ti let založení jihočeské metropole České Budějovice a které naše životní pouť proťala již z 1/30-tiny (aneb,co by tomu řekl Přemysl Otakar II.). Příprava duhové části programu MAJALESu. A věřte, že největší zábava je právě aktivní příprava a život pro něco co má smysl. Přijďte se přesvědčit, že právě za Jihočeskou Lambdou je nejvíce skutečných a letitých partnerství po kterých přece touží každý mladý člověk.

Vstup zdarma.
Místo: Školící středisko Českého červeného kříže (přízemí vlevo), Husova třída 20, České Budějovice kousek před Dlouhým mostem směrem z města.
Čas: 18 - 24h
Termíny: pátky, 30. ledna, 13. března, 24. dubna, 22. května, 18. září, 27. listopadu 2015.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 100% [2 Hlasů]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]