V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Pomáháme sobě i druhým
SVĚT LGBTIVážení čtenáři a zejména členové a příznivci klubu Jihočeská Lambda.

Dovolíme si vám opět po určité době připomenout, že provoz i takového zapsaného spolku není zadarmo. Financují si ho členové sami, kteří tak určují, jestli má v jihočeském prostředí fungovat sdružení specializované na potřeby a zájmy gayů a leseb.

V tomto roce jsme nezískali žádné prostředky z projektů magistrátu ani finance na projekty prevence AIDS vyčleněné Ministerstvem zdravotnictví.

Pomůže nám třeba i to když na vyvěšené reklamní bannery a upozornění kliknete. Nepropagujeme žádné porno, ale podle dotazů z poradny uvidíte, jak moc rozumné věci to jsou.
Zajímavé dotazy z naší GL poradny.
Uvádíme zde dotazy, které se vyskytly při rozhovorech s návštěvníky poradny směrem k sex shopům a prodeji análních kolíků nebo nutnosti použití lubrikačních gelů :
… mladý pan Petr : proč investovat peníze do erotických pomůcek jaké vedou třeba v sex shopu, když zatím jen trochu experimentuji sám se sebou ?
Naše odpověď: Právě období experimentů, kdy zkoumáme erotické schopnosti svého těla, bývá zdrojem zajímavých a většinou i trapných úrazů. Většina z nás si zkouší jaké je to vsunout něco do různých svých otvorů a pak přijde nápad vzít něco mamce z kuchyně, tátovi z dílny nebo ze svého pracovního stolu. Různé rukojeti, umělohmotné předměty a také tužky nejsou prověřeny na naše první experimenty. Nejčastější dochází k drobným úrazům při zkoušení vsouvání předmětů do močové trubice a zejména do análního otvoru. Vhodná pomůcka, třeba anální kolíky se určitě nezlomí a nebo nečekanou ostřejší hranou lepeného spoje nepoškrábe na místech která bychom svému lékaři nebo dokonce paní doktorce ukazovat v této souvislosti nechtěli.
… pan Jiří : Lubrikační gel je drahý a hned prozradí na co myslíte. Nestačí třeba nějaká mast? Moji starší kamarádi říkali, jak stačilo sádlo nebo vazelína na kravská vemena.
Naše odpověď: Právě vhodné gely pomáhají zabránit poškození využívaného otvoru. Zde nehovoříme jen v souvislosti se vsouváním již zmíněných análních kolíků. Vzhledem k tomu, že použitý lubrikační gel je prověřen na i možnost použití na kůži a sliznici nebo se může do těla dostat třeba ústy bych domácí babské rady raději nezkoušel.
… paní Helena: Asi bych synovi nějaké erotické pomůcky koupila, aby jeho gay život, ke kterému se mi přiznal, nezačal nějakým problémem. Ale kde nakoupit abych na malém městě nebyla za erotomanku?
Naše odpověď: Moderní doba přinesla i nové způsoby nákupu a poradenství. Stejně lehce jak si dnes píšete s námi, je snadné využít osvědčených internetových sex shopů, které automaticky preferují důvěryhodnost s diskrétním doručením neoznačenými zásilkami. Rádi vám doporučíme i sex shop EROTICSTORE , který s námi spolupracuje a financuje i činnost této poradny.


Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.