V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Zavírání lesa - podzim v přírodě
LAMBDA domáci informace
Prší, prší, i když leje
my do lesa pojedeme.
Opečeme buřtíky, dáme slivku
u Hada navštívíme hospůdku.
Není to náš sraz prvně
lesu tu čeká nejen na mě.


České Budějovice - Podzimní barvy listí nám připomněly termín tradičního setkání při zavírání lesa. Sraz na tradičním místě u pěší odbočky z Branišovské výpadovky na Švábův Hrádek v 16:30. pátek 16.10.2015. Pobyt u ohně do setmění a pak přesun do putyky U Hada.

I pro našince doporučujeme teplý oděv do přírody, baterku, tekutiny na pití, špekáček, nožík a krajíček chleba. Ubrousky, kelímky a tácky bereme pro všechny.

Hodnocení:
Akce je za námi. Děkujeme švarné šenkýřce „U Hada“ že nám buřtíky opekla v troubě a program mohl pokračovat s plnými bříšky. Účastníkem z daleka byla slečna Jiřina z Údolí u Nových Hradů. Je to návrat ke kořenům. Děkuji všem statečným, kterým nevadil ani déšť chlad a mlha. Na shledanou v lese na jaře 2016.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.