V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
21.10. Zavírání lesa
LAMBDA domáci informace
Pozvánka pro všechny co vám opečený buřtík na opravdovém ohníčku připomene vůně podzimu. Že může pršet, to může. Pak poprosíme sličnou šenkýřku od Hada, aby nám buřtíky opekla v troubě.
Začátek v 17 hodin na mýtince a po setmění cca v 19 hod. jdeme na pivo do Šenku "U hada" na Branišovské. Tam setrváme tak do 22 hodin.
Tedy budeme hodně venku a tak se hodí vhodná obuv, starší věci určené na pohodu u ohně. Jíme ve stoje a buřty i jinou stravu co si každý přinesl, krájíme na pařezu. Lahvinka koluje kolem dokola. Máme i kelímky, taky nemám rád opary.

Místo konání na mýtince v lese směrem na Švábův Hrádek od hlavní cesty z ČB na Branišov cca. 250m vlevo polní cestou za železnou závoru.
GPS: 48.9767253N, 14.4227458E České Budějovice, Branišovská ul. na proti je Betonárka, tam je U Hada.

Vedoucími akce jsou tradičně Vašek Vítů a Roman Zíka.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.