V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Zavírání lesa 2017
LAMBDA domáci informace
Zavírání lesa 2017 – 27.10. 16:30 h
Léto uteče jako voda. A je to chvilka co jsme v dubnu les pro nás otevřeli. Tak nyní je čas les před zimou také zavřít.

Pozvánka je tu pro všechny znalé ale i pro nové zájemce o pobyt v lese, s možností opečen donesených špekáčků nebo i klobás. Nasbíráme klestí, na mýtince uděláme oheň a v těchto polních podmínkách, při konzumaci něčeho ostřejšího zavzpomínáme na krásné dovolené. Připomeneme si pěkné chvíle roku a začneme plánovat jak uvítáme rok 2018. Po setmění se přesuneme do hospůdky U Hada na Branišovské ul.

Protože i tato akce je součástí projektu prevence HIV/AIDS v Jižních Čechách bude zde večer představen plán akcí kterými se Jihočeská Lambda připojí k Evropskému týdnu testování na HIV a žloutenky.

Novinky zazní také pro předvolební tažení hnutí „Jsme fér“ nebo jinak „Manželství pro všechny“, tedy jak strany a jejich kandidáti a kandidátky podporují gaye a lesby.

Nebojte se, není to otrava, když se trochu vážně hovoří mezi kamarády. Klikat na web nestačí.
https://mapy.cz/s/27k3L