V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Testovací den s poučením o prevenci HIV
AIDS poradnaTestovací den s poučením o prevenci HIV

Jihočeská Lambda se se svým projektem podpořeným dotací Ministerstva zdravotnictví v tomto roce zakončí celoroční preventivní a osvětovou kampaň v boji proti HIV / AIDS.
V rámci Evropského testovacího týdne jsme pro vás připravili na 23.11. den testování od 16 – 18 hodin zcela podle vašeho přání, třeba i anonymně a samozřejmě bezplatně.

Sraz zájemců si dáme v Cafe Once v ulici Česká 204/2v Českých Budějovicíc ...zde. Máme pro každého příchozího připravený malý dáreček ve formě startovního balíčku pro prevenci ale i pro radost. Testovaní není podmínkou ale zájem o prevenci ano.

Možná máte kolem sebe více kamarádů a přátel a nebo tvoříte neformální skupinu známých a chcete jim přinést informace, prezervativy a dárky pro všechny? Stačí si objednat hromadný balíček, který vám připravíme k převzetí podle dohody nebo odešleme na dohodnutou adresu. Telefonní kontakt pro tento případ 736173325 Jirka Mareček.

Bohužel žádný podnik v Jižních Čechách v současnosti nevykazuje gay akce ani nepropaguje gay friendly aktivitu. Rádi bychom takové události propagovali a předali například tácky pod pivo s informacemi o kontaktech na místa prevence. A také nasměrovali potůček osvětově informačních tiskovin pro návštěvníky takových zařízení. Příkladem jsou Gaymapy. Telefonní kontakt pro tyto možnosti 774563390 po-pá 8 – 15 h. Nabídka je platná do konce roku 2017.
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.