V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Konec roku je čas hodnocení
LAMBDA domáci informace

Vážení přátelé a členové klubu.
Jihočeská Lambda v minimalizovaném složení správní rady ukončila v tomto roce poslední projekt prevence HIV/AIDS 2017 a v dalším roce není v plánu zatím žádná hromadná aktivita. Očekávám, že k setkání může dojít při tradičním svolávání na Otvírání a Zavírání lesa.

Děkuji všem kteří i v roce 2017 pomáhali třeba jen svojí účastí nebo tím že označovali naše webové aktivity. Rádi jsme sledovali vaši ochotu absolvovat testování HIV/AIDS v nově organizovaných prostorech expozitury Domu světla v Českých Budějovicích.


Také děkujeme pracovnicím Ministerstva zdravotnictví, že nás dovedly k úspěšnému konci pro nás náročného projektu prevence pohlavně přenosných nemocí.


Mrzí nás, že po ukončení poměrně zajímavého podniku v Besedě v ČB se další pokračovatel nenašel. Také letos zatím nevíme o žádné Silvestrovské merendě s LGBT nábojem. Pokud někde něco vzniká dejte vědět rádi pomůžeme akci propagovat. Vždyť nás na webu sleduje více jak 1000 kluků i holek a zpravidla Jihočechů.

Co se týká finančních prostředků lze konstatovat, že máme na účtu peníze prakticky jen na pokrytí nákladů na provoz telefonního kontaktu a udržování webové stránky. Všechny závazky jsou vyrovnány a není předpoklad, že by nějaké další měli vzniknout.

Osobně se omlouvám, ale pro další nezbytné rodinné záležitosti nebudu mít více času než udržovat webový archiv, který bychom chtěli vybavit tak aby byl přístupný pro zájemce o studium našich mnohých aktivit v letech 1990 – 2017. Přivítáme i zajímavé informace a postřehy články od Vás a nebo fotografie a videa, které třeba ještě nikdo ani neviděl a dokumentují náš život gayů a leseb v těchto letech. Ty nejzajímavější oceníme například knihou našeho autora Slávy Koubka nebo jiným drobným dárkem.

Jirka Mareček , předseda správní rady.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.