V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Jsme Fér v Českých Budějovicích
LAMBDA domáci informace

Chcete podpořit kampaň za manželství pro všechny (tedy LGBT páry) a zajímá vás, jak se efektivně zapojit do snah o jeho prosazení? Přijďte na českobudějovické setkání kampaně Jsme fér za rovné manželství ve čtvrtek 22.3.Manželství pro všechny můžete pomoci prosadit i vy! Podpisem naší petice za LGBT manželství, ale také sběrem podpisů ve svém okolí – do 1. máje chceme nasbírat 50 000 podpisů a předložit petici Parlamentu. Více informací na webu www.jsmefer.cz nebo na plánovaném setkání.22.3.2018 17:30 – 19 h
Jsme Fér v Českých Budějovicích

POZOR ZMĚNA
Kavárna Café Široko
Široká 19, České Budějovice

Setkání aktivních holek a kluků v Českých Budějovicích inicioval Viktor Heumann a přes nutnou změnu místa jsme byli dobře přijati v nenápadné kavárně Cafe Široko.

Smutné konstatování z jednání je že nenacházíme žádné pokročování setkávacích akcí Jihočeské Lambdy. Něco málo se snaží udržet Velbloud cestou Pinkinu. Ale delší doba nezájmu o spolupráci stírá možnost nějak navázat na nit dříve úspěšných hromadných akcí.
Tak na pomoc splnění závazku akce JSME FÉR se zadařilo angažovat tři místa kde můžete najít podpisové místo s připravenými petičními archy. Děkujeme tímto podnikům z ČB - Horká Vana, Velbloud a Dobrá čajovna a Vám za ochotu tam zajít a svůj podpis za MANŽELSTVÍ PRO VŠECHNY připojit.

Velký význam pro nás má festival dokumentárních filmů o lidských právech JEDEN SVĚT který tento pátek končí promítáním filmů v Českém rozhlase České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice a kde je možné se setkat s Viktorem Heumannem a nebo s jeho pomocníky. Samozřejmě také připojit podpis.

Tento festival a také Majáles jsou dvě významné akce pro LGBTI hnutí v Českých Budějovicích. Vždy nám umožnily prezentovat své názory a v diskusích se studenty obrousit naše představy a navázat na myšlení mladých lidí. Děkujeme

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.