V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
OTEVÍRÁNÍ LESA 4. 5. 2018
LAMBDA domáci informace

Vážení příznivci skromných akcí typu opékání špekáčku večer na mýtince v lese. Je čas OTEVÍRÁNÍ LESA na tradiční akci Vaška a Romana za podpory Jihočeské Lambdy.


Sraz v 17 hodin na místě označeném na mapě.


Nic svátečního na sobě. Sbíráme větve a děláme oheň. Opékáme buřty na klacku a jíme ve stoje. Jsme umaštění a navonění kouřem ale šťastní že se nám jaro vrátilo. A že můžeme být zase mezi svými kamarády.

Po setmění rozsvítíme baterky a přesuneme se na dobré točené pivo k milé šenkýřce v hospodě U Hada na Branišovské. Někdy i na panáka. Pak už jak kdo má náladu a sílu tak vydrží na pochod na autobusy MHD.

Sebou vlastní buřty, trochu pečiva, třeba hořčici a okurku, nožík ubrousek nebo i tácek. Něco k pití kdo nevydrží čekat na pivo. Ohnivá voda se nevylučuje, pohodová nálada nezbytná.
Informace na telefonu 774 563 390 i SMS

FOTO Z AKCE 4.5.2018 V LESE U ČB

Asi nás má někdo opravdu rád. Protože změna počasí umožnila uskutečnit naší akci v plném rozsahu. Bohužel osobně jsem se nemohl ze zdravotních důvodů zúčastnit každoročního rituálu otvírání lesa s opékáním špekáčků a návštěvou hospůdky U Hada.
Jsem rád že vás bylo tentokrát nakonec až čtrnáct. A také děkuji staronovým členům že našli cestu domů ke kořenům.
Za Jihočeskou Lambdu přeji všem šťastné vykročení do teplých dnů roku 2018.
Jirka Mareček

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.