V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Teplé Dějiny v českých zemích • Queering Czech History
SVĚT LGBTI

Milí přátelé,

dovolujeme si Vám oznámit, že byl již zveřejněn program mezinárodní vědecké konference Teplé dějiny v českých zemích / Queering Czech History, kterou pořádá ve dnech 29.-30. listopadu Společnost pro queer paměť ve spolupráci s Ústavem hospodářských a sociálních dějin FF UK a Fakultou výtvarného umění VUT v Brně. Naleznete jej na webu konference:

https://queeringczechhistory.wordpress.com/

Konference se koná v roce 10. výročí konference Homosexualita v českých zemích a humanitní vědy, která znamenala přelom v bádání o LGBT dějinách v českém kontextu. Těšíme se proto, že také na letošní konferenci zazní mnoho nového a inspirativního, a srdečně Vás zveme k její návštěvě. Netřeba registrace, vstup volný. Místo konání: hlavní budova FF UK, nám. Jana Palacha, 1. patro, místnost 104.

Srdečně Vás zdravíme


Společnost pro queer paměťZatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.