V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Výsledky prvního setkání Lambdy v roce 2013
LAMBDA domáci informace
1. setkání Jihočeské Lambdy v roce 2013 bylo
19 ledena od 18:00 – 22:00
Café Hostel ve městě Ceske Budejovice (mimo jiné mají vymalováno, myslím nově na světle zeleno)

Děkujeme všem zúčastněným. Společným rozhodnutím je uspořádat větší společenskou akci, po které, jak jsem zjistili se někteří již sháníte. Termín bude stanoven na březen. Podrobnosti dodáme jak je dohodneme. Jisté je, že to bude na místě kde jsme ještě nebyli a také podpoříme širší program, aby byla větší zábava než jen disko pod vedením oblíbené DJ Skatie. V létě bude Duhový vor o jehož konkrétní podobě jednáme. A pak už jen zábava na konci roku Mikulášské rozloučení. Vše proložíme menšími akcemi v přírodě a pracovními setkáními na známých místech.

Podstatněji se budeme věnovat v novém roce 2013 při všech akcích testování i prevenci na HIV+/AIDS tak abychom chránili sebe a své blízké.

8
miko dne 22.01.2013 12:48

ÚsměvBylo to příjemné, díky.

Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.