V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Lékaři ročně odhalí HIV u pěti až devíti těhotných
17.12. Ozvěny MEZIPATRA - film a pak zábava.
FilmyFilmových večerů chtivé zájemce zveme již od 19 hodin na Palubu v ČB. Po ukončení promítání a besedy pokračuje zábava ve známém stylu.

POZOR PROMÍTANÍ ZAČÍNA V 19 HODIN.
o filmu "The Trip " další informace v textu příspěvku

Výlet, výstava návštěva HOSI centra v Linci a zábava.
KRONIKAPo dlouhé době uskutečníme společný výlet za hranice všedních dní. Linec nás volá ...

Mit persönlicher Teilnahme des Künstlers aus Brno (Brünn), Tschechien; musikalische Begleitung (Flöte): Lukáš Herink, In Zusammenarbeit mit Jihočeská Lambda, České Budějovice.

Už se na nás těší. HOSI LINZ - pozvánka na výstavu výtvarníka z ČR
Pojedeme na trase STRAKONICE (PÍSEK) - ČESKÉ BUĎEJOVICE - KAPLICE - LINEC a zpět.
O ÚČASTI A PRŮBĚHU V TEXTU NOVINKY
VŠECHNY FOTOGRAFIE V GALERII
Kdo nám pomáhá toho máme rádi.
SVĚT LGBTIAleš Cibulka: Byl jsem pásek z kolonády Aleš Cibulka: Byl jsem pásek z kolonády
S herečkami Vilmou a Adélou Cibulkovými příbuzný není. Ani se slavnou slovenskou tenistkou Dominikou Cibulkovou nemá nic společného. Aleš Cibulka, moderátor, herec, spisovatel a chalupář.
FOTO: Michaela Feuereislová


GayMan 2011 má své odezvy. 1.10.
KRONIKAFilip Ublick (18) a Tomáš Varadi (19 let) oba jsou již navěky zapsaní jako první finalisté v soutěži GayMen 2011 v ČR z našich jižních Čech. A že jde o znovuobjevení soutěže jež má kořeny až v začátcích gay hnutí. Tedy v době kdy oba dnešní finalisté ještě byli v plínkách. Ale tenkrát jsme nikoho do soutěže nezískali. Možná máte chuť je uvidět na živo nyní chvilku po samotné soutěži ?

A také se podívat jak vlastně kluci vypadají. Nedalo mi to pro Vaše oči jsem je přidal do textu novinky. Přejeme jim úspěchy i dále a hlavně aby na jižní Čechy nezapomněli.

Osobní pozvání Jirky Hromady
KRONIKAMilí přátelé,
Česká televize se rozhodla natočit se mnou 13. komnatu. Když mi před časem zavolali z produkce, zareagoval jsem, že žádnou třináctou komnatu nemám.
"To nevadí, my už nějakou najdeme," uklidnili mě.

A našli...
Nebo ne?

Odpověď na tuto otázku vám určitě dá premiéra tohoto pořadu v pátek 23.
září ve 21.00 hodin na ČT1.


Srdečně vás k odemykání třinácté komnaty Jirky Hromady zvu.

Více informací, foto a upoutávku najdete na 13. komnata Jiřího Hromady v pátek 23. září 2011 na ČT1


Radim Uzel je opravdu nejlepší ...
Komise pro sex. menšinyRadim Uzel: Sexuální výchova jako provokace
Jako píchnutí do vosího hnízda může zapůsobit knížka Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví. Podobně totiž zaúčinkovaly Vybrané kapitoly ze sexuální výchovy, uveřejněné loni na internetu. Řada rodičů proti nim protestovala.

Uvedený článek naleznete zde.
Začínáme, ale né na zelené louce
KRONIKATak první krok máme za sebou. Instalace aktualizovaného programu pro interaktivní komunikaci s Jihočeskou Lambdou je nasazena.

Došlo opět k otevření registračních kanálů , které až v budoucnosti budou otevírat možnost stahování a studium autorizovaných dokumentů. Tedy zatím není třeba honem zadávat nové přihlášení jehož autorizace probíhá i se zadáním emailového kontaktu. (jeho využití je jen pro ověření registrace a nebude použito k žádné reklamě ani Vašemu oslovování, sám to také nesnáším)

Články zasvětíme tvorbě a ukládání myšlenek, vzpomínek i programovým a osvětový textům s dlouhodobou platností.


Diskusní fóra otevřeme vždy k jednotlivým zejména aktuálním tématům jako pokračování upoutávky z novinek na hlavní stránce.

Odkazy na spřátelené weby a taky na facebook najdete v odkazech jak tomu má správně být.
Také se podařila opravit databáze a odstranit chybu v fotoalbumu. Tak určitě dojde k jeho výraznému rozšíření a také rychlejší aktualizaci.


Děkuji za sebe i za všechny o už něco pro klub a naše občanské sdružení udělali a přeju pěkné pokračování a hlavně klid a pohodu v osobním životě.