V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
18.2. GAYMANi začínají na na "Hřbitovní párty"
LAMBDA domáci informaceMáme možnost spojit příjemné s užitečným. Najedenou zviditelnit nadějně se rozvíjející soutěž GAYMEN, podpořit projekt Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK, a ještě se pobavit na TRAVESTI vystoupením které ještě v ČB nebylo.
Podrobnosti si přečtete v celém textu této novinky.
Připravujeme v roce 2012
LAMBDA domáci informaceVážení členové klubu , přátelé a kamarádi i kamarádky.
Kdo byl zvyklý na činnost klubu, která se některým z nás scvrkla jen na tradiční Nemanické (dříve JIVAKové) setkávání při muzice, bude muset hledat i další naše aktivity.
Na jednání rady jsme vyhodnotili, že jednotlivé party si již svoje místa setkávání nalezly a zpravidla jsou spojena i s dalšími osobními a aktivitami a zájmy podle věku i zaměření. Dnes již každá restaurace ráda vyčlení stůl nebo i větší místo těm kdo si to přeji a zejména mají na úhradu alespoň nějaké útraty a nemá žádné potíže sledovat i dvojice nebo i party našinců při běžné zábavě jakou je konzumace nabízených pochutin. Tedy JL necítí potřebu taková setkání organizovat a v dalším období se budeme věnovat aktivitám s nižší četnosti, ale s o to větším nasazením na jejich zajištění a zaplnění zajímavým obsahem.


Příkladem jsou již zpracovávané akce:
GAYMAN 2012
30. LET HOSI LINZ
KLUCI CB NA VODĚ


PF 2012
Děkuji všem našim členům, ale i sympatizantům za další rok přízně. Jihočeská Lambda je tu 22 let pro všechny co si myslí že gay a lesbické hnutí mělo a má smysl pro osobní život třeba jen několika procent našich občanů, kterým měnilo a mění život a nebo ovlivňuje postoje společnosti k poznání a porozumění na náš života.
Lékaři ročně odhalí HIV u pěti až devíti těhotných
17.12. Ozvěny MEZIPATRA - film a pak zábava.
FilmyFilmových večerů chtivé zájemce zveme již od 19 hodin na Palubu v ČB. Po ukončení promítání a besedy pokračuje zábava ve známém stylu.

POZOR PROMÍTANÍ ZAČÍNA V 19 HODIN.
o filmu "The Trip " další informace v textu příspěvku

Výlet, výstava návštěva HOSI centra v Linci a zábava.
KRONIKAPo dlouhé době uskutečníme společný výlet za hranice všedních dní. Linec nás volá ...

Mit persönlicher Teilnahme des Künstlers aus Brno (Brünn), Tschechien; musikalische Begleitung (Flöte): Lukáš Herink, In Zusammenarbeit mit Jihočeská Lambda, České Budějovice.

Už se na nás těší. HOSI LINZ - pozvánka na výstavu výtvarníka z ČR
Pojedeme na trase STRAKONICE (PÍSEK) - ČESKÉ BUĎEJOVICE - KAPLICE - LINEC a zpět.
O ÚČASTI A PRŮBĚHU V TEXTU NOVINKY
VŠECHNY FOTOGRAFIE V GALERII
Kdo nám pomáhá toho máme rádi.
SVĚT LGBTIAleš Cibulka: Byl jsem pásek z kolonády Aleš Cibulka: Byl jsem pásek z kolonády
S herečkami Vilmou a Adélou Cibulkovými příbuzný není. Ani se slavnou slovenskou tenistkou Dominikou Cibulkovou nemá nic společného. Aleš Cibulka, moderátor, herec, spisovatel a chalupář.
FOTO: Michaela Feuereislová


GayMan 2011 má své odezvy. 1.10.
KRONIKAFilip Ublick (18) a Tomáš Varadi (19 let) oba jsou již navěky zapsaní jako první finalisté v soutěži GayMen 2011 v ČR z našich jižních Čech. A že jde o znovuobjevení soutěže jež má kořeny až v začátcích gay hnutí. Tedy v době kdy oba dnešní finalisté ještě byli v plínkách. Ale tenkrát jsme nikoho do soutěže nezískali. Možná máte chuť je uvidět na živo nyní chvilku po samotné soutěži ?

A také se podívat jak vlastně kluci vypadají. Nedalo mi to pro Vaše oči jsem je přidal do textu novinky. Přejeme jim úspěchy i dále a hlavně aby na jižní Čechy nezapomněli.

Osobní pozvání Jirky Hromady
KRONIKAMilí přátelé,
Česká televize se rozhodla natočit se mnou 13. komnatu. Když mi před časem zavolali z produkce, zareagoval jsem, že žádnou třináctou komnatu nemám.
"To nevadí, my už nějakou najdeme," uklidnili mě.

A našli...
Nebo ne?

Odpověď na tuto otázku vám určitě dá premiéra tohoto pořadu v pátek 23.
září ve 21.00 hodin na ČT1.


Srdečně vás k odemykání třinácté komnaty Jirky Hromady zvu.

Více informací, foto a upoutávku najdete na 13. komnata Jiřího Hromady v pátek 23. září 2011 na ČT1


Radim Uzel je opravdu nejlepší ...
Komise pro sex. menšinyRadim Uzel: Sexuální výchova jako provokace
Jako píchnutí do vosího hnízda může zapůsobit knížka Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví. Podobně totiž zaúčinkovaly Vybrané kapitoly ze sexuální výchovy, uveřejněné loni na internetu. Řada rodičů proti nim protestovala.

Uvedený článek naleznete zde.
Začínáme, ale né na zelené louce
KRONIKATak první krok máme za sebou. Instalace aktualizovaného programu pro interaktivní komunikaci s Jihočeskou Lambdou je nasazena.

Došlo opět k otevření registračních kanálů , které až v budoucnosti budou otevírat možnost stahování a studium autorizovaných dokumentů. Tedy zatím není třeba honem zadávat nové přihlášení jehož autorizace probíhá i se zadáním emailového kontaktu. (jeho využití je jen pro ověření registrace a nebude použito k žádné reklamě ani Vašemu oslovování, sám to také nesnáším)

Články zasvětíme tvorbě a ukládání myšlenek, vzpomínek i programovým a osvětový textům s dlouhodobou platností.


Diskusní fóra otevřeme vždy k jednotlivým zejména aktuálním tématům jako pokračování upoutávky z novinek na hlavní stránce.

Odkazy na spřátelené weby a taky na facebook najdete v odkazech jak tomu má správně být.
Také se podařila opravit databáze a odstranit chybu v fotoalbumu. Tak určitě dojde k jeho výraznému rozšíření a také rychlejší aktualizaci.


Děkuji za sebe i za všechny o už něco pro klub a naše občanské sdružení udělali a přeju pěkné pokračování a hlavně klid a pohodu v osobním životě.