V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Láska je jen jedna
GL pride – po Českobudějovicku
LAMBDA domáci informace
Tradice zkušenost i jakost.

Dříve heslo známého výrobního závodu v ČB dnes platí pro pravidelná setkávání nejen gayů a leseb. Pěkné prostředí, skvělá dostupnost MHD i pěšky, parkování v místě. Disko na úrovni, parket světla, míchané nápoje a rozumné ceny, možnost tance i popovídání. Vstup zdarma.

Místo kliku na Facebooku „to se mi líbí“ více oceníme Vaší osobní přítomnost.

Pokračujeme s akcí pro prevenci HIV/AIDS a rozdáme další startovní balíčky bezpečného sexu.

PF 2017
LAMBDA domáci informace
Vážení přátele a členové klubu.
Konec roku je čas bilancování a také radovánek.

Mnoho z nás se uvidí v Besedě na zábavě připravené provozovatelem Lukášem v Simply the Best Music Club kde to bude s přípitkem i líbáním.

PF 2017 posíláme těm kdo budou doma nebo jinde s přáteli a blízkými.

Na 10.2. 2017 plánujeme výroční zasedání členů klubu Jihočeská Lambda tak si udělejte čas.

Děkujeme za přízeň kterou klubu věnujete a také za návštěvy akcí které nás udržují při životě a dávají smysl naší práci.

Bezpečnému sexu a lásce zdar.

Pozdrav z nejvyšší hory Blanského lesa Kleti právě 31.12.2016.
Silvestrovská megapárty
Pozvánka na tiskovou konferenci
AIDS poradna
Pozvánka na tiskovou konferenci
Dobrý den, dovolujeme si Vás při příležitosti Světového dne boje proti AIDS (1. 12.) a v rámci Evropského týdne testování (18-25.11) pozvat na tiskovou konferenci Jihočeské Lambdy z.s. (dále JL) a Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje (dále KHS JČ). Rádi bychom Vás seznámili s činnosti Jihočeské Lambdy, KHS JČ a ROZKOŠE bez RIZIKA (dále R-R) směrem k prevenci HIV/AIDS. Celostátní a krajské statistické výstupy představí vedoucí pracovnice KHS JČ a podmínky vhodné pro bezplatné i anonymní testování rizikových skupin předvedeme v poradenském centru R-R.

Konferenci povede Ing. Jiří Mareček jednatel JL, za KHS JČ se zúčastní členka komise HIV/AIDS Ministerstva zdravotnictví doc. MUDr. Květoslava Kotrbová, Ph.D. ředitelka KHS a ředitelka protiepidemického odboru MUDr. Jitka Luňáčková. Rozkoš bez rizika poskytne své prostory k jednání a ukázce testování a s provozem poradenského místa seznámí zájemce jeho vedoucí Bc. Monika Kochlőflová, DiS.

Pro případný rozhovor budou k dispozici dva mladí muži, kteří budou ochotní odpovídat na otázky spojené s problematikou homosexuality i osobního coming outu a promluvit o své zkušenosti s nutností úpravy životního stylu v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy HIV+.

Určeno mediím, pro veřejnost je nutná rezervace na telefonním čísle 736173325 Jiří Mareček.
GL PRIDE – PO ČESKOBUDĚJOVICKU
LAMBDA domáci informace
GL PRIDE – PO ČESKOBUDĚJOVICKU "Blíží se mezinárodní den boje proti AIDS"

26.11. sobota od 20:00

Opět připomeneme kde se můžete otestovat ZDARMA i ANONYMNĚ v ČB. Rozdáváme něco startovních sexy preventivních balíčků i s prezervativy.


Přijďte na tradiční setkání zájemců o GL přátelství i lásku. Také si můžete objednat rezervaci na Silvestrovskou noc.


Gay a lesbická historie na poštovních známkách
Manželství pro všechny na Mezipatrech
Filmy
Manželství pro všechny na Mezipatrech

Příští čtvrtek začíná další ročník queer filmového festivalu Mezipatra. Zveme vás zejména na jedinečné promítání amerického filmu Freedom to marry/Manželství pro všechny, který vypráví o boji za zpřístupnění manželství pro gay a lesbické páry v USA během posledních bouřlivých měsíců kampaně. Součástí promítání je i následná debata o institucionalizaci svazků gayů a leseb, duhových rodinách a potenciálu zavedení manželství pro všechny. Debatou Vás bude provázet Czeslaw Walek, spoluzakladatel Prague Pride, a jeho pozvání na pražskou debatu přijali šéfporadce současného premiéra Vladimír Špidla, socioložka Petra Kutálková a producent Janis Sidovský, v Brně promluví socioložka Kateřina Nedbálková, soudce Nejvyšího správního soudu Tomáš Langášek, farářka Martina Kadlecová, vedoucí Kalnceláře veřejného ochránce práv Pavel Pořízek a politička Barbora Antonová.

Promítání proběhne v Praze v úterý 8. 11. 2016 v 17:30 hod v Kině 35 ve Francouzském institutu, Štěpánská ul. 35, Praha 1, v Brně 16. 11. 2016 v 18:00 v The Destillery, Pekařská 76.
Web: Praha Brno

GL pride po Českobudějovicku
LAMBDA domáci informace
GL pride – po Českobudějovicku "Začíná nám zimní čas."

29.10. sobota od 20:00

Budeme společně čekat až se ručičky pohnou zpět a my budeme juchat o hodinu déle. Tradiční setkání zájemců o GL přátelství i lásku.

21.10. Zavírání lesa
LAMBDA domáci informace
Pozvánka pro všechny co vám opečený buřtík na opravdovém ohníčku připomene vůně podzimu. Že může pršet, to může. Pak poprosíme sličnou šenkýřku od Hada, aby nám buřtíky opekla v troubě.
Začátek v 17 hodin na mýtince a po setmění cca v 19 hod. jdeme na pivo do Šenku "U hada" na Branišovské. Tam setrváme tak do 22 hodin.
Tedy budeme hodně venku a tak se hodí vhodná obuv, starší věci určené na pohodu u ohně. Jíme ve stoje a buřty i jinou stravu co si každý přinesl, krájíme na pařezu. Lahvinka koluje kolem dokola. Máme i kelímky, taky nemám rád opary.

Místo konání na mýtince v lese směrem na Švábův Hrádek od hlavní cesty z ČB na Branišov cca. 250m vlevo polní cestou za železnou závoru.
GPS: 48.9767253N, 14.4227458E České Budějovice, Branišovská ul. na proti je Betonárka, tam je U Hada.

Vedoucími akce jsou tradičně Vašek Vítů a Roman Zíka.

GL Pride po Českobudějovicku 1.10.
LAMBDA domáci informace

Tradiční setkání gayů i leseb s diskotékou.

Pro prvních sto návštěvníků je připraven startovní balíček z produkce "Domu světla".

Pro všechny pak informace o testování HIV/AIDS v Jižních Čechách říjnu 2016.

Ale nechodíme proto že něco dostaneme ale že se rádi bavíme a konec roku nabírá dech. Musíme přece připravit Silvestrovské veselí.


PS: Že nevíte kdy bude ZAVÍRÁNÍ LESA ? Tak to se tam také dozvíte.