DO KONCE LISTOPADU 2018 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2018 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
GL PRIDE – PO ČESKOBUDĚJOVICKU
LAMBDA domáci informace
GL PRIDE – PO ČESKOBUDĚJOVICKU "Blíží se mezinárodní den boje proti AIDS"

26.11. sobota od 20:00

Opět připomeneme kde se můžete otestovat ZDARMA i ANONYMNĚ v ČB. Rozdáváme něco startovních sexy preventivních balíčků i s prezervativy.


Přijďte na tradiční setkání zájemců o GL přátelství i lásku. Také si můžete objednat rezervaci na Silvestrovskou noc.


Gay a lesbická historie na poštovních známkách
Manželství pro všechny na Mezipatrech
Filmy
Manželství pro všechny na Mezipatrech

Příští čtvrtek začíná další ročník queer filmového festivalu Mezipatra. Zveme vás zejména na jedinečné promítání amerického filmu Freedom to marry/Manželství pro všechny, který vypráví o boji za zpřístupnění manželství pro gay a lesbické páry v USA během posledních bouřlivých měsíců kampaně. Součástí promítání je i následná debata o institucionalizaci svazků gayů a leseb, duhových rodinách a potenciálu zavedení manželství pro všechny. Debatou Vás bude provázet Czeslaw Walek, spoluzakladatel Prague Pride, a jeho pozvání na pražskou debatu přijali šéfporadce současného premiéra Vladimír Špidla, socioložka Petra Kutálková a producent Janis Sidovský, v Brně promluví socioložka Kateřina Nedbálková, soudce Nejvyšího správního soudu Tomáš Langášek, farářka Martina Kadlecová, vedoucí Kalnceláře veřejného ochránce práv Pavel Pořízek a politička Barbora Antonová.

Promítání proběhne v Praze v úterý 8. 11. 2016 v 17:30 hod v Kině 35 ve Francouzském institutu, Štěpánská ul. 35, Praha 1, v Brně 16. 11. 2016 v 18:00 v The Destillery, Pekařská 76.
Web: Praha Brno

GL pride po Českobudějovicku
LAMBDA domáci informace
GL pride – po Českobudějovicku "Začíná nám zimní čas."

29.10. sobota od 20:00

Budeme společně čekat až se ručičky pohnou zpět a my budeme juchat o hodinu déle. Tradiční setkání zájemců o GL přátelství i lásku.

21.10. Zavírání lesa
LAMBDA domáci informace
Pozvánka pro všechny co vám opečený buřtík na opravdovém ohníčku připomene vůně podzimu. Že může pršet, to může. Pak poprosíme sličnou šenkýřku od Hada, aby nám buřtíky opekla v troubě.
Začátek v 17 hodin na mýtince a po setmění cca v 19 hod. jdeme na pivo do Šenku "U hada" na Branišovské. Tam setrváme tak do 22 hodin.
Tedy budeme hodně venku a tak se hodí vhodná obuv, starší věci určené na pohodu u ohně. Jíme ve stoje a buřty i jinou stravu co si každý přinesl, krájíme na pařezu. Lahvinka koluje kolem dokola. Máme i kelímky, taky nemám rád opary.

Místo konání na mýtince v lese směrem na Švábův Hrádek od hlavní cesty z ČB na Branišov cca. 250m vlevo polní cestou za železnou závoru.
GPS: 48.9767253N, 14.4227458E České Budějovice, Branišovská ul. na proti je Betonárka, tam je U Hada.

Vedoucími akce jsou tradičně Vašek Vítů a Roman Zíka.

GL Pride po Českobudějovicku 1.10.
LAMBDA domáci informace

Tradiční setkání gayů i leseb s diskotékou.

Pro prvních sto návštěvníků je připraven startovní balíček z produkce "Domu světla".

Pro všechny pak informace o testování HIV/AIDS v Jižních Čechách říjnu 2016.

Ale nechodíme proto že něco dostaneme ale že se rádi bavíme a konec roku nabírá dech. Musíme přece připravit Silvestrovské veselí.


PS: Že nevíte kdy bude ZAVÍRÁNÍ LESA ? Tak to se tam také dozvíte.

ZDARMA A ANONYMNĚ
AIDS poradna
Zahájení kampaně pro Jihočechy „ZDARMA A ANONYMNĚ“ .

Velký zájem o mobilní HIV testování: nové termíny i jižních Čechách organizované https://www.aids-pomoc.cz/ Českou společností AIDS pomoc.

středa 12. 10. 10.00 - 13.00 STRAKONICE - Velké náměstí
středa 12. 10. 15.00 - 18.00 PÍSEK - Velké náměstí
čtvrtek 13. 10. 09.00 - 12.00 TÁBOR - Nám. T. G. Masaryka (před SZŠ)

V Českých Budějovicích speciálně pro naše kluky i holky jsme domluvili tuto akci na
úterý 4.10. , 1.11. a 6.12. od 16 do 18 hod.
Je také možné domluvit si individuální termín testování, volejte: +420 775 133 133 nebo +420 777 180 188. Je to v České ul. 20 - Poradenské a zdravotnické centrum v Českých Budějovicích (Rozkoš bez rizika / RbR). Pro ty kdo test absolvují do 29.10 a označí že informaci o konání mají od Jihočeské Lambdy čeká odměna ve formě poukaz na občerstvení, který uplatníte v Simply the Best Music Club - Beseda.

1.10. v sobotu v Simply the Best Music Club - Beseda ČB jsme zahájili kampaň Evropského týdne testování preventivní a osvětovou kampaní s rozdáváním startovních balíčků, které pro nás připravil Dům světla v Praze.


Pokud tedy ještě neznáš svůj aktuální HIV status, využij šance a nech se zdarma a anonymně otestovat. Výsledek obdržíš na místě na počkání. Jsme připraveni i pomoci v případě že testy budou reaktivní a uchovat vaší anonymitu.

Czeslaw nás svolává !!!
LAMBDA domáci informace
Vážení Jihočeští gayové a lesby.
svolávám Vás protože bych se moc rád v Českých Budějovicích setkal s LGBT + aktivisty nejen z Vaší organizace, abychom si popovídali o připravovaných celorepublikových aktivitách určených našim LGBTI menšinám.
Czeslaw


Kdo máte chuť poslechnout co nového v Praze, vyzpovídat zkušeného organizátora Prague Pride a také třeba najít své místečko v dalším pokračování hnutí za naše věci jste očekáváni.
Občerstvení a příjemné místo na jednání bude připraveno péčí Jihočeské Lambdy.
Vstupné na volnou zábavu po 18-té hodině je dobrovolné.
Vlastní potraviny a nápoje vítány.


GL Pride po Českobudějovicku 27.8.
SVĚT LGBTI
GL Pride po Českobudějovicku

sobota 20:00 ·

Setkání nejen našich kluků a holek po prázdninových dobrodružstvích.
Probereme nejen vzpomínky na prázdninová a dovolenková dobrodružství ale taky zábavu a jak na bezpečný sex.


Vzpominka na zahradní slavnosti
LAMBDA domáci informace
Výlet po Terčině údolí završíme prohlídkou tvrze Cuknštejn a společným pozdním obědem na zahrádce našeho kamaráda Jirky Šulce.
Že už si vzpomínáte?
Tak kdo má chuť zavzpomínat jak to bylo tenkrát na Jakuli nebo v sauně na radnici tak jede s námi.

V 19 hodin jsme v ČB tak abychom stihli večerní program v Simply the Best Music Club.

Klub bude po prázdninové rekonstrukci s překvapením.


Vážení příznivci a příznivkyně PROUDu a PRAGUE PRIDE