V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Navigace
Transgender
Jihočeská Lambda poradna
poradna
Transgender poradna.
Je vaše genderová identita jiná, než vám v porodnici přidělili a napsali do papírů? Jste transgender nebo si nejste jistá_ý svým rodem? Trápí vás něco, co s transrodovostí souvisí, chcete s něčím pomoct, poradit, potřebujete nějaké informace? .
Napište nám na email nebo na facebook! Kontaktní iformace na konci textu.
 
Můžeme poradit například v těchto situacích:
  • coming out
  • hledání oblečení a pomůcek, které vám můžou snížit dysforii (ten nepříjemný pocit, který my trans lidi někdy máme z toho, jak nám tělo neladí s naším rodem); například bindery (stahovací tílka), podprsenky neobvyklých velikostí, paruky,...
  • hledání kamarádů, kamarádek a známostí 
  • jak reagovat a argumentovat, když nás okolí nebere 
  • a tak dále!

Nemůžeme slíbit, že vám pomůžeme vyřešit všechno, a v případě, že něco bude nad naše kompetence, předáme vám kontakt na odborníky.
Ale nakolik to bude v našich silách, pokusíme se pomoct :)
Poradna je bezplatná a anonymní.
Pokud máte dotaz ohledně transgendru a nepotřebujete se sejít naživo, můžeme také doporučit obrátit se na organizaci Transparent stránky http://www.transparentprague.cz/poradna-a-podprn-skupiny facebook https://www.facebook.com/transparentCZ která se zabývá poradenskou a podpůrnou činností pro trangender lidi na profesionálnější úrovni a která má v tomto směru více zkušeností a zdrojů.
Konverzační schůzky:
V rámci roku 2017 bychom rádi uspořádali setkání trans lidí v Budějicích pro ty, kdo by si chtěli popovídat naživo s dalšími trans lidmi, sdílet svoje zážitky, zeptat se ostatních na radu, vyměnit si užitečné informace.
Schůzky povede Charlie (21 let, trans kluk). Pokud byste se chtěly_i zapojit, napište prosím na níže uvedený email! :)
Kontakt:
Napište nám ! transgenderCB@gmail.com
FACEBOOK TRANSGENDER ČB
 
 
 

 

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.