V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 18
» Nejnovější člen: Jmarecek
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Navigace
HIV/AIDS-testovaní
testujeme
V Českých Budějovicíh novinka roku 2017 - pobočka Domu světla poskytuje služby i pro gaye a muže majicí sex s muži.
Za podpory programu Ministerstva zdravotnictví ČR jsme se zapojili do Evropského týdne testování na HIV a žloutenky. Heslo tohoto týdne zní Otestuj se. Dodržuj léčbu. Mysli na prevenci. Evropský testovací týden je kampaň probíhající v mnoha státech Evropy s hlavním cílem zpřístupnit bezplatné testování na HIV infekci. Hlavní testovací dny budou vyhlášeny v prosinci 2017. Jen u nás je pro gaye a muže co mají sex s muži v Českých Budějovicích testování ZDARMA a třeba i ANONYMNĚ.
Již od 18.5. otevřeme poradnu v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH
On-line poradna
V tomto tématu Vám rádi zodpovíme všechny dotazy týkající se testování na HIV, tedy např. KDY jít na test, KAM jít na test apod. Získáte zde také informace o možnostech tzv. rychlo-testů. Budeme se snažit, abyste svou odpověď získal/a v pracovní dny nejpozději do 24 hodin od položení dotazu.
Pokud jste v přehledu již položených dotazů nenašli to na co se chcete zeptat, položte vlastní dotaz.
ČESKÁ SPOLEČNOST AIDS POMOC - pobočka České Budějovice - otevíráme 18. 5. 2017 Dům světla v regionu
V Praze, Ostravě, Olomouci a nově v Teplicích realizuje České společnosti AIDS pomoc bezplatné anonymní testy na HIV. V PRAZE v Domě světla testujeme každé pondělí od 16 do 19 hod. a každou středu od 9 do 12 hod., v OLOMOUCI každou středu od 13:30 do 16:30 hod., v OSTRAVĚ a TEPLICÍCH shodně každý čtvrtek od 15 do 18 hod. Již 18.5. otevřeme poradnu v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH (provozní doba čtvrtek 15-18 hod.) Ve státní svátky netestujeme a sdělení výsledků je v náhradním termínu.
testujeme
testujeme
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.