TYTO WEBOVÉ STRÁNKY S PROJEKTY PREVENCE HIV/AIDS PROVOZUJEME ZA FINANČNÍ PODPORY DOTAČNÍHO PROGRAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR V ROCE 2016 - SOZ/1833/6305/2016/1 - A ODPOVÍDAJÍ POŽADAVKŮM „NÁRODNÍHO PROGRAMU ŘEŠENÍ PROBLEMATIKY HIV/AIDS“.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 19
» Nejnovější člen: zstud62
DUHOVÝ VOR
Jihočeská Lambda hostila Džamilu Stehlíkovou
zpracoval Karlik Faster
Lannova loděnice (Lannahafen)– port – Landungsplatz
GPS: 48°58'42.554"N, 14°27'55.180"E
Na Nemanické - restaurace – Restaurant - Gaststätte,
GPS:49°0'10.577"N, 14°28'52.273"E
Hotel CB Royal - hotel,
GPS:48°59'14.810"N, 14°28'21.090"E

Popis akce:
Loď jménem MALŠE odpluje 28.7. v 19 hodin z Lannovy loděnice v Českých Budějovicích na okružní plavbu směrem na Hlubokou nad Vltavou. Po dobu plavby bude probíhat komponovaný program s travesti vystoupeními. Možnost zakoupit občerstvení v palubním baru. Všem účastníkům se představí soutěžící GAYMANi česko- slovensko 2012.
Plavba bude ukončena ve 20:30 v Lannově loděnici kde budete připraven autobus, který účastníky přepraví do restaurace Na Nemanické. Zde bude otevřeno od 21 hodin a ve 22 hodin začne programový blok – módní přehlídka spodního prádla, travesty vystoupení, soutěže o ceny – dárečkyjáda. Do ranních hodin hraje DJ Dee z Liberce.
Hlavní body akce Duhový vor v Českých Budějovicích. Na všechna místa je dobrý příjezd autem, volné parkování a možnost použít WC, k dispozici prodej občerstvení.
Aktionbeschreibung:
Der Schiff im Name Malše fährt am 28.7. um 19.00Uhr aus Lannahafen in Budweis an Wasserrundfahrt nach Hluboká nad Vltavou.Während der Fahrt wird das komponierene Programm mit Travestieauftritt verlaufen. Es gibt auch Möglichkeit die Erfrischung in Schiffsraumbar einkaufen.Allen Teilnehmern stellen sich wetbewerbe Gaymans Tschechei / Slowakei 2012 vor.
Die Wasserreise wird um 20.30 Uhr in Lannahafen beendet,wo der Bus ist, der die Teilnehmer ins Restaurant Na Nemanické fährt.Das Restaurant wird von 21.00Uhr geöffnet und um 22.00 Uhr beginnt Programmblock - Unterwäschemodeschau, Travestieauftritt, Wettbewerbe um Preise usw.Bis Morgenstunde spielt DJ Dee aus Liberec.
Hauptsachliche Punkte der Veranstaltung Regenbogenfloß in Budweis. An alle Plätze ist gute Zufahrt mit dem Auto, offenes Parken und Einsatzmöglichkeit WC,zur Verfügung die Erfrischungverkauf.Loď je již naplněna na 60 % BRT (brutto registrovaných tun) což by měl být signál pro všechny co s námi popluji vstříc dalším duhovým zítřkům, aby uhradili objednané lodní lístky a tak si pojistili místo na palubě.

Bonus, "Hluboká nad Vltavou" - získáte, ale již jen za samostanou uhradu. Ve výletním autobuse na Hlubokou je ještě volno. PODROBNOSTI ZDE

Jubilejní hranici 60 % BRT překonal Jirka Martinek, který se přihlásil i přes zdravotní problémy.

již je uzavřeno vydávání bonusu za včasnou platbu (do 14.7.), kterým je výlet na zámek Hluboká nad Vltavou od 14 hodin v den plavby ve společnosti soutěžících Gaymanů .
Kdo termín nestihnul nebo se chce jen vydat na projížďku 28.7. z Českých Budějovic na Hlubokou nad Vltavou v čase od 14 hod do 18 s příjezdem k lodi může využít autobus GAYMANů . Odjezd je od hotelu CB Royal . Doporučuji si místo rezervovat. Úhrada cesty je 50,- Kč, podle zájmu pak je možné s námi pokračovat do Zámecké kuchyně 90,- , a na společnou večeři v Hotelu Záviš 130,-.
Diskotéka na palubě lodi bude v režii DJ Charliho. Avšak na pevné zemi Vás provede hudební produkcí diskjockey až Liberce „DJ Dee“ a to tu ještě nebylo. První profík na naší jihočeské duhové scéně. To snad zaujme i zapřisáhlé PINKOUTisty.

Rozjedeme úžasnou DAREČKYJÁDU s cenami v hodnotě více jak 10 000,- Kč. Nejzajímavější cenou jsou nádherné náramkové hodinky STORM London v ceně 4 000,-. (Když lehce počítám tak naděje na výhru je úžasných 1:200, pro zajímavost v jiných hrách je to 1: několika milionům). Ale nejde přece o peníze, ale zábavu ale pohovořit s kamrády


Pro Vás co je zajímá kam půjde výtěžek z celé akce (doufáme, že nějaký bude, ale to je hlavně na Vás), a také případně přinesené dárky ve formě hygienických potřeb (výzva je na stránkách gaymena) mám také zprávu. GAYMANi vše předají na osobní návštěvě v domově pro děti Klokánek v Jindřichově Hradci.

JihoGayská plavba = Duhový vor

Je symbolický začátek prázdninového duhového maratónu aktivního jihočeského gaye či lesby. O prázdninách navštívit všechny tři stěžejní akce je čest i povinnost.

Poděkování partnerům
PALUBNÍ LÍSTEK
Možnosti objednávky a úhrady palubního lístku.
1. Využití zde připojeného formuláře PALUBNÍ LÍSTEK a řídit se dalšími pokyny. Podmínkou je uvést platný email. Pokyny přijdou na email, ale také SMS na uvedený telefon.
nebo
2. Odeslání SMS s požadavkem kolik kusů odeberete na telefon naší poradny 774563390. Další pokyn přijde také SMS na Váš telefon.
nebo
3. Odeslání obyčejného emailu na adresu Jihočeské Lambdy jihoceska.lambda@volny.cz Další pokyny přijdou opět emailem.
nebo
4. Napsat svůj požadavek do zprávy na facebooku zprava do faceboku pro Jihočeskou Lambdu
nebo
5. Odeslat rovnou peníze převodem na účet 197289652 /0300 a do variabilního symbolu (VS:) napsat své telefonní číslo, po příchodu peněz přijde potvrzovací SMS (za 1-2 dny) a odběr vstupenek bude přímo při nástupu na loď podle potvrzené rezervace.

Potvrzení o nákupu , nebo pokud požadujete stvrzenky o zaplacení obdržíte na Vaši adresu (pokud ji uvedete) nebo při nástupu na loď.

Vše je zpracováno ručně tedy žádná obava, že Vás vyřadí nějaký automat. Vždy se snažíme komunikovat jednoduše a účelně.

Po akci budou takto získané kontakty zlikvidovány. Taky nemáme rádi žádné spamy a nevyžádanou poštu a SMS. :-)
PALUBNÍ LÍSTEK


Jako se malý pramínek vody dere z hor do proudu velké Vltavské řeky tak i my jako houževnatí (houžev viz. vysvětlivky na našem webu) Šumavští vlci vážeme svůj pevný duhový vor na společnou cestu na Prague Pride a následně na letošního mezinárodního GAYMANa (Česko Slovenský). Na Vor jsme pozvali Jirku Hromadu a také Džamilu Stehlíkovou a zástupce Domu světla na podporu prevence a osvěty nemoci AIDS. Travesti je jasné, bez toho se nic nehne.


Vážení návštěvnici.


Pozvání na plavbu „DUHOVÉHO VORU“ platí pro každého kdo navštíví České Budějovice 28.7.2012. Jihočeská Lambda chce tímto způsobem ocenit odvahu finalistů soutěže GAYMAN 2012 a s jejich podporou uspořádat setkání všech zájemců o informace k celé soutěži a jejího humanitárního poslání. Na lodi popluje i zástupce DOMU SVÉTLA jediného zařízení v ČR určeného nejen nemocným HIV /AIDS ale koordinujícího prevenci a osvětu nejen v gay komunitě. Zároveň symbolicky vyplujeme směrem na PRAGUE PRIDE 2012 a jak bylo tradicí Šumavských vorařů, vyšleme po Vltavě DUHOVÝ VOR se slibem účasti v průvodu DUHOVÉ HRDOSTI.

Připravíme pevné houžve, kterými jako naši hrdí voraři, spojíme jednotlivé klády LGBTI života v pevný vor svornosti, na který bezpečně naložíme naše tlukoucí jihočeské srdce k cestě celým životem.

Soustředění GAYMANů bude v ČB již od pátečního večera. Uvítání chlebem a solí proběhne v CAFE HOSTEL. V sobotu odpoledne, po pilné práci na choreografii finálového večera je vezmeme na prohlídku města, radnice i Černé Věže. V souladu s udržitelným rozvojem se budeme pohybovat po městě ekologickým trolejbuse ve kterém budou odbornici na prevenci HIV AIDS, ale také na diskusi se samotnými soutěžícími. Obdobně bude možné využít tento speciální spoj použit na cestu z Nádraží a hotelu CB Royal k Lannově loděnic , místu odplutí. Po připlutí se svezeme rovnou na AFTER PARTY do restaurace NA NEMANICKÉ. Místo ekologických protestu praktická ukázka ekologické dopravy.

Na obou místech bude živý program, zejména tradiční TRAVESTI . Soutěž o hodnotné ceny. Na lodi je i lodní BAR. Kdo se podívá na běžnou cenu výletu lodí po Vltavě v ČB dozná, že naše nabídka 290,- je jen o 50,- vyšší (než běžná jízdenka), ale zahrnuje program na vodě, vstup a dopravu na AFTER PARTY s programovým pokračováním (možná i svačinu). Kdo nechce na loď může navštívit jen AFTER PARTY se vstupným 70,-Kč.

Nabízíme i ubytování v pátek i v sobotu právě v hotelu CB ROYAL. Nezaručíme Vám, že budete s nějakým GAYMANEM spát, ale zaručíme slušnou cenu (400,- osoba/ den + snídaně).

A co je to „HOUŽEV“ ?

Kroucením jakéhokoliv dřeva - větví,kmene mladého smrku,břízy,vrbového proutí - např. taková pomlázka je také vlastně houžev - a to podle potřeby a účelu použití. Je to vlastně náhrada provazu z jiného přírodního materiálu. Hojně se používaly při stavbě vorů ke svázání klád.Tam se zpravidla používal smrček,který se předem máčel ve vodě.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.