Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.


Od 1.4.2024 měníme název v souladu s usnesením výročního jednání.


Jihočeská Lambda zapsaný spolek


Sčítání lidu 2021 a my se budeme sčítat také

Sčítání lidu 2021 a my se budeme sčítat také
Do 11. 5. probíhá Sčítání lidu 2021 a my se budeme sčítat také. Ve formuláři můžete uvést, že žijete v domácnosti se svým partnerem nebo partnerkou, nebo že jste rodina a oba nebo obě rodiči svých dětí nebo dítěte. Důležité je sečíst se při sčítání ve formuláři společně.


Milí přátelé, milé přítelkyně,


úderem dnešní půlnoci začíná Sčítání lidu 2021 a my se budeme sčítat také. Ve formuláři můžete uvést, že žijete v domácnosti se svým partnerem nebo partnerkou, nebo že jste rodina a oba nebo obě rodiči svých dětí nebo dítěte. Důležité je sečíst se při sčítání ve formuláři společně.
Věříme, že údaje ze sčítání lidu budou důležité pro zlepšování politik a zákonů, aby lépe odpovídaly existenci různých rodin. Nezapomeňte také na to, že účast při sčítání je povinná.


JAK NA SČÍTÁNÍ?


Sečíst se lze zcela bezkontaktně a bezpečně prostřednictvím internetu, nebo pomocí listinného formuláře. Elektronický sčítací formulář bude zpřístupněn od 27. 3. do 9. 4. Sečtěte se na webu www.scitani.cz nebo v mobilní aplikaci, kterou naleznete v Google Play i App Store pod názvem „Sčítání21“. Pokud jste se nesečetli online, musíte od 17. 4. do 11. 5. vyplnit listinný formulář. Ke sčítání jsme připravili přehledný souhrn na našich webových stránkách. Tam se dozvíte jak vyplnit online formulář i otázky a odpovědi, které Vás nejvíce zajímají.

JAK NA ONLINE SČÍTÁNÍ


Pomozte nám sdílet informace o sčítání gay a lesbických párů a rodin s dětmi. Stačí na sociálních sítích sdílet odkaz na stránku www.jsmefer.cz/scitani2021. Děkujeme❤️

Váš tým Jsme fér
JLmarecek 09.04.2021 09:20 1,150 0 komentářů 0 z celkových 0 hodnocení

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %